چهارمین کنفرانس سالانه ملی مهندسی برق، کامپیوتر و فناوری اطلاعات ایران
راهنمای نوشتن مقاله

جهت ارسال مقالات به دبیرخانه کنفرانس می بایست در مجموع 4 فایل که همگی به یک فایل فشرده با پسوند .rar و یا .zip تبدیل شده اند را از طریق پروفایل خود ارسال نمایید. این 4 فایل شامل 2 فایل word و دو فایل Pdf خواهد بود که شامل فایل word و pdf مربوط به اصل مقاله و نیز فایل word و pdf مربوط به چکیده مقاله می باشد.

از دانشجویان و محققین محترم اکیدا درخواست می شود فقط از فایل های نمونه (Template) ارائه شده در انتها این صفحه استفاده نموده و تنها متن مورد نظر خود را در فایل های نمونه ارائه شده کپی نمایند و از هر گونه ساختن مجدد فایل هایی که ظاهر شبیه نمونه ارائه شده داشته باشد و یا هر گونه اقدامات دیگر جهت تکمیل فایل های نمونه جدا خودداری فرمایند. بدیهی است هر چه فایل ارسالی شما بدون ایراد های نگارشی و ویراستاری باشد، مدت زمان داوری مقاله ارسالی شما کاهش خواهد یافت.

دقت گردد که فرمت صفحات متن کامل مقاله برگه A4 و فرمت تک صفحه مربوط به چکیده مقاله A5 خواهد بود و حتما می بایست متن برگه چکیده مقاله با اطلاعات موجود در متن مقاله کامل مغایرتی نداشته باشد.

ارسال مقالات به هر دو زبان فارسی و انگلیسی امکان پذیر است. توضیحات کامل هر دو در نمونه ها داده شده است. چنانچه در موردی خاص درباره نمونه انگلیسی توضیح داده نشده است بدین معناست که تفاوتی در آن مورد بین نمونه فارسی و انگلیسی از نظر سایز فونت و دیگر موارد وجود ندارد.


نمونه فایل متن کامل مقاله (Article Template)
نمونه فایل متن چکیده مقاله (Abstract Template)
رئیس کنفرانس

دکتر امیررضا گلکاریان

رئیس کنفرانس

عضو کمیته داوران

دکتر محمد غلامی

عضو کمیته داوران

عضو کمیته داوران

دکتر کاوه کرمی

عضو کمیته داوران

عضو کمیته داوران

دکتر اکرم شیخی

عضو کمیته داوران

عضو کمیته داوران

دکتر نبرد حبیبی

عضو کمیته داوران

دبیر اجرائی کنفرانس

مهندس بهروز باقرزاده

دبیر اجرائی کنفرانس

مسئول دبیرخانه

مهندس محمد مهدی غفاریان

مسئول دبیرخانه

آدرس : مشهد - بلوار امامت - امامت 21- پلاک 84.1 - طبقه سوم - دفتر مرکزی موسسه علمی آموزشی و پژوهشی أرگ

تلفن دبیرخانه (ساعات پاسخگویی 14-11): 36108748 - 051

پست الکترونیک: Info@argconf.ir