نخستین کنفرانس سالانه ملی مدیریت، اقتصاد و حسابداری ایران
راهنمای نوشتن مقاله

جهت ارسال مقالات به دبیرخانه کنفرانس می بایست در مجموع 4 فایل که همگی به یک فایل فشرده با پسوند .rar و یا .zip تبدیل شده اند را از طریق پروفایل خود ارسال نمایید. این 4 فایل شامل 2 فایل word و دو فایل Pdf خواهد بود که شامل فایل word و pdf مربوط به اصل مقاله و نیز فایل word و pdf مربوط به چکیده مقاله می باشد.

از دانشجویان و محققین محترم اکیدا درخواست می شود فقط از فایل های نمونه (Template) ارائه شده استفاده نموده و تنها متن مورد نظر خود را در فایل های نمونه ارائه شده کپی نمایند و از هر گونه ساختن مجدد فایل هایی که ظاهر شبیه نمونه ارائه شده داشته باشد و یا هر گونه اقدامات دیگر جهت تکمیل فایل های نمونه جدا خودداری فرمایند. در صورت هرگونه عدم تطابق فایل ارسالی با تمپلیت های ارائه شده و یا عدم استفاده از آن، فایل ارسالی ارجاع داده خواهد شد. تا مادامی که فایل های ارسالی تطابق 100 درصدی با تمپلیت ها نداشته باشد، مقالات در بخش ویراستاری برگشت خواهند خورد.

دقت گردد که فرمت صفحات متن کامل مقاله برگه A4 و فرمت تک صفحه مربوط به چکیده مقاله A5 خواهد بود و حتما می بایست متن برگه چکیده مقاله با اطلاعات موجود در متن مقاله کامل مغایرتی نداشته باشد.

ارسال مقالات به هر دو زبان فارسی و انگلیسی امکان پذیر است. توضیحات کامل هر دو در نمونه ها داده شده است. چنانچه در موردی خاص درباره نمونه انگلیسی توضیح داده نشده است بدین معناست که تفاوتی در آن مورد بین نمونه فارسی و انگلیسی از نظر سایز فونت و دیگر موارد وجود ندارد.

همچنین خواهشمند است جهت سهولت و تسریع روند داوری، نام فایل فشرده ارسالی را هم نام با نام ارسال کننده مقالات قرار دهید.


نمونه فایل متن کامل مقاله (Article Template)
نمونه فایل متن چکیده مقاله (Abstract Template)

آدرس : مشهد - بلوار امامت - امامت 31- پلاک 84.1 - طبقه سوم - دفتر مرکزی موسسه علمی آموزشی و پژوهشی أرگ

تلفن دبیرخانه (ساعات پاسخگویی 14-10): 36108748 - 051

پست الکترونیک: Info@argconf.ir