چهارمین کنفرانس سالانه ملی مهندسی عمران، معماری و شهرسازی ایران

بنابر اعلام دبیر اجرایی کنفرانس، به منظور تشویق محققین گرامی جهت ارسال مقالات با کیفیت علمی بالا، مقرر گردید به سه مقاله برتر از بین مقالات ارسالی بنابه نظر کمیته داوران کنفرانس، مبلغ پنج میلیون ریال حق تشویقی نقدی پرداخت گردد.

سه مقاله برگزیده پس از اجماع اعضای کمیته داوران، در روز پایانی کنفرانس (26 آبان ماه 1397) در صفحه اصلی سایت کنفرانس معرفی شده و حق تشویقی نقدی پنج میلیون ریالی به شماره حساب ارسال کننده مقالات واریز خواهد شد.

بنابر اعلام موسسه بین المللی ماتریس پدیا اتریش نماینده MPT اتریش، امکان اعطای گواهینامه بین المللی شرکت در کنفرانس های علمی أرگ برای هر یک از شرکت کنندگانی که مقاله ایشان در کنفرانس پذیرش نهایی گردد و نیازمند دریافت گواهینامه بین المللی شرکت در کنفرانس می باشند فراهم شده است.

گواهینامه های صادره دارای هولوگرام و مهر برجسته بوده و قابلیت ثبت و رهگیری آنلاین در وب سایت اصلی موسسه مربوطه به آدرس (http://www.mpt-academy.at) را دارا هستند.

بنابر قرارداد منعقد شده بین موسسه أرگ و موسسه انتشاراتی بوم سازه (سیویلیکا، CIVILICA) کلیه مقالات پذیرفته شده در کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه سازی شده و کد COI دریافت می نمایند. کد COI نشانه اعتبار اینترنتی مقاله بوده و به عنوان کد ملی اسناد نمایه شده قابلیت استناد، پیگیری و ارجاع اینترنتی به مقاله را در سایر مقالات علمی میسر می نماید.

همچنین بنابر تفاهم صورت گرفته، در بسته ارسالی همایش برای تمامی شرکت کنندگان محترم کارت عضویت رایگان سیویلیکا ارسال خواهد شد.

آخرین وضعیت اعضای کمیته داوران کنفرانس های مهندسی أرگ که تا این لحظه عضویتشان در کمیته داوری مقالات نهایی شده است اعلام می گردد:

جناب آقای دکتر هادی خرمی شاد         هیئت علمی محترم دانشگاه علم و صنعت ایران

سرکار خانم دکتر اکرم شیخی               هیئت علمی محترم دانشگاه لرستان

جناب آقای دکتر محمد وجدی              هیئت علمی محترم دانشگاه محقق اردبیلی

جناب آقای دکتر نبرد حبیبی                هیئت علمی محترم دانشگاه کردستان

جناب آقای دکتر کاوه کرمی                 هیئت علمی محترم دانشگاه کردستان

جناب آقای دکتر عطا چیت ساز خویی     هیئت علمی محترم دانشگاه ارومیه

جناب آقای دکتر محمد غلامی               هیئت علمی محترم دانشگاه مازندران

سرکار خانم مهندس زهره فصیح فر         هیئت علمی محترم دانشگاه حکیم سبزواری

سرکار خانم دکتر الهام پور مهابادیان        هیئت علمی محترم دانشگاه میراث فرهنگی

نحوه آدرس دهی (affiliation) در مقاله، در قالب ارائه شده در این کنفرانس صرفا بصورت پیش فرض است. از کلیه پژوهشگران گرامی خصوصا دانشجویان تحصیلات تکمیلی که به منظور دریافت نمره پایان نامه مقاله ارسال می فرمایند درخواست می گردد، پیش از ارسال مقاله، از قالب صحیح آدرس دهی مورد پذیرش دانشگاه خود از طریق معاونت پژوهشی دانشگاه، اطلاع کسب نمایند. نحوه آدرس دهی در دانشگاه های مختلف متفاوت بوده و در صورت هرگونه تفاوتی بین نحوه آدرس دهی مورد تایید دانشگاه با آدرس دهی در مقاله چاپ شده، معاونت پژوهشی دانشگاه از پذیرش مقاله چاپ شده امتنا خواهد نمود و عواقب آن را کنفرانس نخواهد پذیرفت.

از کلیه محققین گرامی درخواست می گردد پیش از ارسال مقاله، بخش "راهنمای ثبت نام" و "راهنمای نوشتن مقاله" را بدقت مطالعه فرمایند و سپس با دانلود قالب مقاله (Template) ارائه شده در بخش "راهنمای نوشتن مقاله" مقاله خود را تنظیم و از طریق بخش "ثبت نام و ارسال مقاله" پروفایل خود را ایجاد و مقاله خود را ارسال فرمایند.

در صورت وجود هر گونه اشکال یا سوال با تلفن دبیرخانه تماس حاصل فرمائید.

هزینه های دانشجویی شرکت در کنفرانس های علمی أرگ به شرح ذیل اعلام می گردد:

مقاله اول      155.000 تومان

مقاله دوم      115.000 تومان

مقاله سوم      75.000 تومان

سفارش بسته اضافی همایش 50.000 تومان

ثبت نام اولیه و داوری مقالات در کنفرانس رایگان بوده و هزینه های مذکور در صورت پذیرش نهایی مقاله بصورت اینترنتی و از طریق پروفایل ارسال کننده مقاله، پرداخت خواهد شد.

اسامی اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه ها که تا این لحظه عضویتشان در کمیته داوران نهایی شده است:

جناب آقای دکتر هادی خرمی شاد       هیئت علمی محترم دانشگاه علم و صنعت ایران

جناب آقای دکتر محمد وجدی            هیئت علمی محترم دانشگاه محقق اردبیلی

جناب آقای دکتر نبرد حبیبی              هیئت علمی محترم دانشگاه کردستان

جناب آقای دکتر عطا چیت ساز خویی   هیئت علمی محترم دانشگاه ارومیه

جناب آقای دکتر محمد غلامی            هیئت علمی محترم دانشگاه مازندران

سرکار خانم دکتر اکرم شیخی             هیئت علمی محترم دانشگاه لرستان

سرکار خانم دکتر الهام پور مهابادیان     هیئت علمی محترم دانشگاه میراث فرهنگی

جناب آقای دکتر کاوه کرمی               هیئت علمی محترم دانشگاه کردستان

بر اساس قرار داد منعقد شده فی مابین مرکز علمی آموزشی و پژوهشی أرگ و مجموعه محترم سیویلیکا، کلیه مقالاتی که در این کنفرانس پذیرش نهایی گردند، در سایت سیویلیکا (مرجع دانش ایران) نمایه سازی شده و کد COI (جهت ارجاع و آدرس دهی) دریافت می نمایند.

با اعلام ریاست کنفرانس های مهندسی مرکز علمی آموزشی و پژوهشی أرگ، آغاز به کار چهارمین دوره کنفرانس های سالانه ملی مهندسی عمران، معماری و شهرسازی ایران به طور رسمی اعلام گردید.

دبیر اجرائی کنفرانس های مهندسی أرگ با اشاره به این موضوع که این کنفرانس، ادامه کنفرانس های سالانه ملی راهکارهای نوین در مهندسی عمران، معماری و شهرسازی ایران می باشد افزود، عنوان این کنفرانس بنابه سیاست های جدید مجموعه تغییر یافته است.

مسئولین کنفرانس از کلیه محققین و دانش پژوهان گرامی برای هر چه پربارتر برگزار شدن این کنفرانس تقاضای مشارکت و همکاری هر چه بیشتر را دارند.

آدرس : مشهد - بلوار امامت - امامت 21- پلاک 84.1 - طبقه سوم - دفتر مرکزی موسسه علمی آموزشی و پژوهشی أرگ

تلفن دبیرخانه (ساعات پاسخگویی 14-11): 36108748 - 051

پست الکترونیک: Info@argconf.ir