چهارمین کنفرانس سالانه ملی مهندسی عمران، معماری و شهرسازی ایران

به اطلاع آندسته از شرکت کنندگانی که درخواست گواهینامه بین المللی داده اند می رساند

**هر چه سریعتر، عنوان لاتین مقاله و نویسندگان را به ایمیل دبیرخانه ارسال فرمایند*

به اطلاع شرکت کنندگان محترم می رساند

با توجه به غیر حضوری بودن کنفرانس پیش رو، بسته های همایش در تاریخ 26 آبان ماه به آدرس پستی اعلام شده در پروفایل هر شرکت کننده ارسال خواهد شد.

اکیدا از کلیه شرکت کنندگان محترم درخواست می گردد، صحت آدرس پستی اعلام شده در پروفایل خود را بررسی نموده و در صورت لزوم از بخش "ویرایش اطلاعات کاربر"، نسبت به ورود آدرس دقیق پستی خود اقدام فرمایند. مسئولیت هر گونه ایراد یا عدم صحت در آدرس پستی اعلام شده بر عهده شخص شرکت کننده بوده و کنفرانس هیچ گونه مسئولیتی را جهت ارسال مجدد مرسوله پستی نخواهد پذیرفت.

بسته های پستی روز شنبه مورخ 26 آبان ماه 97 تحویل اداره پست مشهد مقدس شده و کد رهگیری مرسوله پستی کلیه شرکت کنندگان در تاریخ 27 آبان ماه روی سایت کنفرانس قرار خواهد گرفت. شرکت کنندگان محترم می توانند از طریق کد رهگیری مرسوله پستی، نسبت به وضعیت مرسوله پستی خود اطلاع کسب نمایند.

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان گرامی می رساند، آندسته از محققینی که تمایل به دریافت گواهینامه بین المللی موسسه MPT اتریش (موسسه شایگان نمایندگی ایران) را دارند می بایست حداکثر تا ساعت 12 ظهر روز دوشنبه مورخ 21 آبان ماه، هزینه صدور به مبلغ 15.000 تومان (تمام این مبلغ حق صدور موسسه شایگان می باشد) را به ازای هر گواهینامه درخواستی به شماره کارت 6037997261173158 بانک ملی به نام امیررضا گلکاریان واریز نموده و تصویر فیش واریزی را به ایمیل دبیرخانه (info@argconf.ir) ارسال فرمایند.

شایان ذکر است هزینه درخواستی بابت صدور یک گواهینامه می باشد که در آن نام تمامی نویسندگان قید خواهد شد. در صورت نیاز به تعداد بیشتر گواهینامه (مثلا به تعداد تمامی نویسندگان) حتما می بایست به تعداد درخواست، هزینه مذکور واریز گردد.

حتما در متن ایمیل، عنوان مقاله ای که برای گواهینامه آن هزینه واریز شده است، ذکر گردد.

این درخواست در ساعت 14 ظهر روز دوشنبه 21 آبان ماه به نمایندگی MPT اتریش ارسال خواهد شد و به درخواست های پس از زمان مذکور پاسخ داده نمی شود.

به اطلاع کلیه محققین گرامی می رساند:

پس از تغییر وضعیت مقاله خود به "تایید داور"، با مراجعه به بخش "فاکتورها" در پروفایل خود، نسبت به پرداخت اینترنتی فاکتور صادر شده که به منزله ثبت نام نهایی مقاله می باشد اقدام فرمائید.

*آخرین مهلت ثبت نام نهایی مقالات، پایان روز 17 آبان ماه (ساعت 11:59 شب) می باشد*

در صورت عدم پرداخت فاکتور در مهلت مذکور، مقاله از لیست کنفرانس خارج خواهد شد.

بر اساس هماهنگی صورت گرفته با داوران محترم، نتایج کلیه مقالات ارسالی، حداکثر تا ساعت 14 ظهر روز 17 آبان ماه اعلام خواهد شد.

*اطلاعیه مهم*

مهلت ارسال مقالات تا پایان روز 15 آبان ماه (ساعت 12 شب) تمدید گردید.

این مهلت قابل تمدید نخواهد بود.

به اطلاع آندسته از محققین گرامی که مقاله آن ها تایید نهایی شده و هزینه شرکت در کنفرانس را واریز نموده اند می رساند، چنانچه مقاله ارسالی نیاز به ویرایش دارد، می بایست از ابتدای روز 16 آبان ماه لغایت پایان روز 17 آبان ماه (ساعت 12 شب) هر 4 فایل مقاله که قبلا ارسال نموده بودند را ویرایش کرده و در قالب یک فایل فشرده به ایمیل دبیرخانه ارسال نمایند.

توجه گردد فایل ارسالی حتما می بایست از ایمیلی که در پروفایل ارسال کننده مقاله معرفی شده است به ایمیل دبیرخانه (info@argconf.ir) ارسال گردد.

با توجه به آنکه مقالات نهایی شده در صبح روز 18 آبان ماه به چاپخانه ارسال می گردند، لذا امکان ویرایش پس از مهلت مذکور، تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نخواهد بود.

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان گرامی می رساند، پس از ارجاع مقاله به داور، حداکثر مهلت داوری مقاله یک هفته می باشد. لذا نتیجه پذیرش یا عدم پذیرش مقاله حداکثر یک هفته پس از تاریخ ارجاع مقاله به داور معین خواهد شد. آندسته از شرکت کنندگانی که مقاله آنها مورد تائید داوری قرار گفته و نیاز به دریافت تاییدیه دارند، می توانند پس از واریز هزینه ثبت نام نهائی در کنفرانس که از بخش "فاکتورها" انجام خواهد شد، ایمیل مبنی بر درخواست صدور تاییدیه اینترنتی پذیرش مقاله در کنفرانس را به ایمیل دبیرخانه (info@argconf.ir) ارسال فرمایند. تاییدیه پذیرش اینترنتی مقاله حداکثر ظرف مدت 24 ساعت صادر و به ایمیل ایشان ارسال خواهد شد.

خاطر نشان می گردد تاییدیه ها خطاب به یک سازمان، دانشگاه، نهاد و ... تنظیم خواهد شد. لذا الزامیست در متن ایمیل درخواست تاییدیه، معین نمایند که تاییدیه خطاب به چه ارگانی تنظیم گردد.

بنابر اعلام دبیر اجرایی کنفرانس، به منظور تشویق محققین گرامی جهت ارسال مقالات با کیفیت علمی بالا، مقرر گردید به سه مقاله برتر از بین مقالات ارسالی بنابه نظر کمیته داوران کنفرانس، مبلغ پنج میلیون ریال حق تشویقی نقدی پرداخت گردد.

سه مقاله برگزیده پس از اجماع اعضای کمیته داوران، در روز پایانی کنفرانس (26 آبان ماه 1397) در صفحه اصلی سایت کنفرانس معرفی شده و حق تشویقی نقدی پنج میلیون ریالی به شماره حساب ارسال کننده مقالات واریز خواهد شد.

بنابر اعلام موسسه بین المللی ماتریس پدیا اتریش نماینده MPT اتریش، امکان اعطای گواهینامه بین المللی شرکت در کنفرانس های علمی أرگ برای هر یک از شرکت کنندگانی که مقاله ایشان در کنفرانس پذیرش نهایی گردد و نیازمند دریافت گواهینامه بین المللی شرکت در کنفرانس می باشند فراهم شده است.

گواهینامه های صادره دارای هولوگرام و مهر برجسته بوده و قابلیت ثبت و رهگیری آنلاین در وب سایت اصلی موسسه مربوطه به آدرس (http://www.mpt-academy.at) را دارا هستند.

بنابر قرارداد منعقد شده بین موسسه أرگ و موسسه انتشاراتی بوم سازه (سیویلیکا، CIVILICA) کلیه مقالات پذیرفته شده در کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه سازی شده و کد COI دریافت می نمایند. کد COI نشانه اعتبار اینترنتی مقاله بوده و به عنوان کد ملی اسناد نمایه شده قابلیت استناد، پیگیری و ارجاع اینترنتی به مقاله را در سایر مقالات علمی میسر می نماید.

همچنین بنابر تفاهم صورت گرفته، در بسته ارسالی همایش برای تمامی شرکت کنندگان محترم کارت عضویت رایگان سیویلیکا ارسال خواهد شد.

آخرین وضعیت اعضای کمیته داوران کنفرانس های مهندسی أرگ که تا این لحظه عضویتشان در کمیته داوری مقالات نهایی شده است اعلام می گردد:

جناب آقای دکتر هادی خرمی شاد         هیئت علمی محترم دانشگاه علم و صنعت ایران

سرکار خانم دکتر اکرم شیخی               هیئت علمی محترم دانشگاه لرستان

جناب آقای دکتر محمد وجدی              هیئت علمی محترم دانشگاه محقق اردبیلی

جناب آقای دکتر نبرد حبیبی                هیئت علمی محترم دانشگاه کردستان

جناب آقای دکتر کاوه کرمی                 هیئت علمی محترم دانشگاه کردستان

جناب آقای دکتر عطا چیت ساز خویی     هیئت علمی محترم دانشگاه ارومیه

جناب آقای دکتر محمد غلامی               هیئت علمی محترم دانشگاه مازندران

سرکار خانم مهندس زهره فصیح فر         هیئت علمی محترم دانشگاه حکیم سبزواری

سرکار خانم دکتر الهام پور مهابادیان        هیئت علمی محترم دانشگاه میراث فرهنگی

نحوه آدرس دهی (affiliation) در مقاله، در قالب ارائه شده در این کنفرانس صرفا بصورت پیش فرض است. از کلیه پژوهشگران گرامی خصوصا دانشجویان تحصیلات تکمیلی که به منظور دریافت نمره پایان نامه مقاله ارسال می فرمایند درخواست می گردد، پیش از ارسال مقاله، از قالب صحیح آدرس دهی مورد پذیرش دانشگاه خود از طریق معاونت پژوهشی دانشگاه، اطلاع کسب نمایند. نحوه آدرس دهی در دانشگاه های مختلف متفاوت بوده و در صورت هرگونه تفاوتی بین نحوه آدرس دهی مورد تایید دانشگاه با آدرس دهی در مقاله چاپ شده، معاونت پژوهشی دانشگاه از پذیرش مقاله چاپ شده امتنا خواهد نمود و عواقب آن را کنفرانس نخواهد پذیرفت.

از کلیه محققین گرامی درخواست می گردد پیش از ارسال مقاله، بخش "راهنمای ثبت نام" و "راهنمای نوشتن مقاله" را بدقت مطالعه فرمایند و سپس با دانلود قالب مقاله (Template) ارائه شده در بخش "راهنمای نوشتن مقاله" مقاله خود را تنظیم و از طریق بخش "ثبت نام و ارسال مقاله" پروفایل خود را ایجاد و مقاله خود را ارسال فرمایند.

در صورت وجود هر گونه اشکال یا سوال با تلفن دبیرخانه تماس حاصل فرمائید.

هزینه های دانشجویی شرکت در کنفرانس های علمی أرگ به شرح ذیل اعلام می گردد:

مقاله اول      155.000 تومان

مقاله دوم      115.000 تومان

مقاله سوم      75.000 تومان

سفارش بسته اضافی همایش 50.000 تومان

ثبت نام اولیه و داوری مقالات در کنفرانس رایگان بوده و هزینه های مذکور در صورت پذیرش نهایی مقاله بصورت اینترنتی و از طریق پروفایل ارسال کننده مقاله، پرداخت خواهد شد.

اسامی اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه ها که تا این لحظه عضویتشان در کمیته داوران نهایی شده است:

جناب آقای دکتر هادی خرمی شاد       هیئت علمی محترم دانشگاه علم و صنعت ایران

جناب آقای دکتر محمد وجدی            هیئت علمی محترم دانشگاه محقق اردبیلی

جناب آقای دکتر نبرد حبیبی              هیئت علمی محترم دانشگاه کردستان

جناب آقای دکتر عطا چیت ساز خویی   هیئت علمی محترم دانشگاه ارومیه

جناب آقای دکتر محمد غلامی            هیئت علمی محترم دانشگاه مازندران

سرکار خانم دکتر اکرم شیخی             هیئت علمی محترم دانشگاه لرستان

سرکار خانم دکتر الهام پور مهابادیان     هیئت علمی محترم دانشگاه میراث فرهنگی

جناب آقای دکتر کاوه کرمی               هیئت علمی محترم دانشگاه کردستان

بر اساس قرار داد منعقد شده فی مابین مرکز علمی آموزشی و پژوهشی أرگ و مجموعه محترم سیویلیکا، کلیه مقالاتی که در این کنفرانس پذیرش نهایی گردند، در سایت سیویلیکا (مرجع دانش ایران) نمایه سازی شده و کد COI (جهت ارجاع و آدرس دهی) دریافت می نمایند.

با اعلام ریاست کنفرانس های مهندسی مرکز علمی آموزشی و پژوهشی أرگ، آغاز به کار چهارمین دوره کنفرانس های سالانه ملی مهندسی عمران، معماری و شهرسازی ایران به طور رسمی اعلام گردید.

دبیر اجرائی کنفرانس های مهندسی أرگ با اشاره به این موضوع که این کنفرانس، ادامه کنفرانس های سالانه ملی راهکارهای نوین در مهندسی عمران، معماری و شهرسازی ایران می باشد افزود، عنوان این کنفرانس بنابه سیاست های جدید مجموعه تغییر یافته است.

مسئولین کنفرانس از کلیه محققین و دانش پژوهان گرامی برای هر چه پربارتر برگزار شدن این کنفرانس تقاضای مشارکت و همکاری هر چه بیشتر را دارند.

آدرس : مشهد - بلوار امامت - امامت 21- پلاک 84.1 - طبقه سوم - دفتر مرکزی موسسه علمی آموزشی و پژوهشی أرگ

تلفن دبیرخانه (ساعات پاسخگویی 14-11): 36108748 - 051

پست الکترونیک: Info@argconf.ir