ششمین کنفرانس سالانه ملی مهندسی مکانیک، صنایع و هوافضا ایران

به استحضار می رساند

بسته همایش کلیه شرکت کنندگان محترم تحویل اداره مرکزی پست مشهد گردید

کلیه مقالات که مدارک آن تحویل پست شده است از سایت کنفرانس حذف گردیده است

مقتضی است شرکت کنندگان محترم از طریق کد پیگیری مرسوله پستی از طریق سامانه اینترنتی پیگیری مرسولات پستی، پیگیر مرسوله خود باشند، عواقب هرگونه عدم پیگیری که منجر به برگشت بسته به دبیرخانه کنفرانس گردد بر عهده شرکت کنندگان می باشد

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان گرامی می رساند:

همانطور که پیش تر نیز در بخش "راهنمای ثبت نام" ذکر گردید، این دوره از کنفرانس های مهندسی موسسه أرگ، بصورت غیر حضوری برگزار می گردد

لذا از کلیه شرکت کنندگان گرامی درخواست می گردد حداکثر تا تاریخ 20 خردادماه نسبت به ویرایش (درصورت نیاز) آدرس اعلامی در پروفایل خود اقدام فرمایند

بسته همایش هر شرکت کننده در تاریخ 29 خردادماه تحویل اداره پست مشهد خواهد شد و به آدرس پستی موجود در پروفایل ارسال خواهد شد

عواقب هر گونه ایراد در آدرس ارسالی و برگشت خوردن مرسوله های پستی بر عهده شرکت کننده می باشد

آخرین مهلت پرداخت اینترنتی هزینه فاکتور، جهت ثبت نام نهایی مقالات، پایان روز (ساعت 12 شب) یکشنبه 5 خرداد ماه می باشد

مقتضی است آندسته از شرکت کنندگانی که وضعیت مقاله آن ها تایید داور می باشد، با مراجعه به بخش "فاکتورها" از پروفایل خود، نسبت به واریز اینترنتی فاکتور صادر شده جهت ثبت نهایی مقاله در کنفرانس اقدام فرمایند

بدیهی است آندسته از مقالاتی که تا پایان زمان مذکور ثبت نهایی نشده باشند، از لیست کنفرانس حذف خواهند شد

به اطلاع آندسته از محققین گرامی که مقاله آن ها نیاز به ویرایش دارد می رساند :

فایل فشرده مقاله ویرایش شده خود را (شامل 2 فایل word و 2 فایل PDF متن اصلی و چکیده مقاله) به آدرس ایمیل دبیرخانه : info@argconf.ir حداکثر تا پایان روز (ساعت 12 شب) 4 خرداد ماه ارسال فرمائید

در متن ایمیل، نام و نام خانوادگی و عنوان کامل مقاله را ذکر فرمائید

بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان گرامی می رساند، مهلت ارسال مقالات تا پایان روز جمعه (ساعت 12 شب) 3 خردادماه 1398 تمدید گردید

**مهلت مذکور تحت هیچ عنوان تمدید نخواهد شد**

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان گرامی می رساند، در این دوره از کنفرانس های علمی موسسه أرگ

گواهینامه دو زبانه (فارسی و انگلیسی) دارای مهر برجسته و هولوگرام به کلیه شرکت کنندگان گرامی اعطا خواهد شد.

این گواهینامه ها دارای کد رجیستری بوده و قابلیت استعلام از مرکز روابط عمومی بین الملل موسسه أرگ را دارا است.

همچنین مرجع محترم CIVILICA ضمن نمایه سازی کلیه مقالات برای تمامی آن ها کد COI (کد رهگیری اینترنتی مقاله) تعریف خواهد نمود.

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان گرامی می رساند، پس از ارجاع مقاله به داور، حداکثر مهلت داوری مقاله یک هفته می باشد. لذا نتیجه پذیرش یا عدم پذیرش مقاله حداکثر یک هفته پس از تاریخ ارجاع مقاله به داور معین خواهد شد. آندسته از شرکت کنندگانی که مقاله آنها مورد تائید داوری قرار گفته و نیاز به دریافت تاییدیه دارند، می توانند پس از واریز هزینه ثبت نام نهائی در کنفرانس که از بخش "فاکتورها" انجام خواهد شد، ایمیل مبنی بر درخواست صدور تاییدیه اینترنتی پذیرش مقاله در کنفرانس را به ایمیل دبیرخانه (info@argconf.ir) ارسال فرمایند. تاییدیه پذیرش اینترنتی مقاله حداکثر ظرف مدت 24 ساعت صادر و به ایمیل ایشان ارسال خواهد شد.

خاطر نشان می گردد تاییدیه ها خطاب به یک سازمان، دانشگاه، نهاد و ... تنظیم خواهد شد. لذا الزامیست در متن ایمیل درخواست تاییدیه، معین نمایند که تاییدیه خطاب به چه ارگانی تنظیم گردد.

بنابر قرارداد منعقد شده بین موسسه أرگ و موسسه انتشاراتی بوم سازه (سیویلیکا، CIVILICA) کلیه مقالات پذیرفته شده در کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه سازی شده و کد COI دریافت می نمایند. کد COI نشانه اعتبار اینترنتی مقاله بوده و به عنوان کد ملی اسناد نمایه شده قابلیت استناد، پیگیری و ارجاع اینترنتی به مقاله را در سایر مقالات علمی میسر می نماید.

همچنین بنابر تفاهم صورت گرفته، در بسته ارسالی همایش برای تمامی شرکت کنندگان محترم کارت عضویت رایگان سیویلیکا ارسال خواهد شد.

نحوه آدرس دهی (affiliation) در مقاله، در قالب ارائه شده در این کنفرانس صرفا بصورت پیش فرض است. از کلیه پژوهشگران گرامی خصوصا دانشجویان تحصیلات تکمیلی که به منظور دریافت نمره پایان نامه مقاله ارسال می فرمایند درخواست می گردد، پیش از ارسال مقاله، از قالب صحیح آدرس دهی مورد پذیرش دانشگاه خود از طریق معاونت پژوهشی دانشگاه، اطلاع کسب نمایند. نحوه آدرس دهی در دانشگاه های مختلف متفاوت بوده و در صورت هرگونه تفاوتی بین نحوه آدرس دهی مورد تایید دانشگاه با آدرس دهی در مقاله چاپ شده، معاونت پژوهشی دانشگاه از پذیرش مقاله چاپ شده امتنا خواهد نمود و عواقب آن را کنفرانس نخواهد پذیرفت.

از کلیه محققین گرامی درخواست می گردد پیش از ارسال مقاله، بخش "راهنمای ثبت نام" و "راهنمای نوشتن مقاله" را بدقت مطالعه فرمایند و سپس با دانلود قالب مقاله (Template) ارائه شده در بخش "راهنمای نوشتن مقاله" مقاله خود را تنظیم و از طریق بخش "ثبت نام و ارسال مقاله" پروفایل خود را ایجاد و مقاله خود را ارسال فرمایند.

در صورت وجود هر گونه اشکال یا سوال با تلفن دبیرخانه تماس حاصل فرمائید.

هزینه های دانشجویی شرکت در کنفرانس های علمی أرگ به شرح ذیل اعلام می گردد:

مقاله اول      175.000 تومان

مقاله دوم      95.000 تومان

مقاله سوم      65.000 تومان

ثبت نام اولیه و داوری مقالات در کنفرانس رایگان بوده و هزینه های مذکور در صورت پذیرش نهایی مقاله بصورت اینترنتی و از طریق پروفایل ارسال کننده مقاله، پرداخت خواهد شد.

با اعلام ریاست کنفرانس های علمی مرکز علمی آموزشی و پژوهشی أرگ مشهد، آغاز به کار ششمین دوره کنفرانس سالانه ملی مهندسی مکانیک، صنایع و هوافضا ایران به طور رسمی اعلام می گردد.

در مجموعه کنفرانس های موسسه أرگ مشهد، اعضای هیئت علمی دانشگاه های معتبر از سراسر کشور در قالب کمیته داروان و کمیته علمی کنفرانس، در برگزاری رویداد، مجموعه را همراهی می نمایند.

همچنین گزارش آماری و مقالات پذیرش شده در دوره های قبلی کنفرانس مذکور، در سایت محترم سیویلیکا (مرجع دانش ایران)  قابل بررسی می باشد.

مسئولین کنفرانس از کلیه محققین و دانش پژوهان گرامی جهت هر چه پربارتر برگزار شدن این کنفرانس تقاضای مشارکت و همکاری هر چه بیشتر را دارند.

آدرس : خراسان رضوی - مشهد مقدس - بلوار امامت - امامت 21- پلاک 84.1 - طبقه سوم - دفتر مرکزی موسسه علمی آموزشی و پژوهشی أرگ مشهد

تلفن دبیرخانه (ساعات پاسخگویی 14-11): 36108748 - 051

پست الکترونیک: Info@argconf.ir