نخستین کنفرانس سالانه ملی شیمی، پتروشیمی، نفت و گاز ایران

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان گرامی می رساند، تمامی مرسولات پستی (بسته های همایش) در روز یکشنبه مورخ 7 مردادماه تحویل اداره پست مشهد گردید. شماره مرسوله پستی مربوط به هر کدام از شرکت کنندگان محترم در تصاویر پیوست آمده است. محققین گرامی می توانند با مراجعه به سایت "سامانه رهگیری مرسولات پستی" به آدرس اینترنتی " newtracking.post.ir " با وارد کردن شماره مرسوله درج شده در مقابل نام خود از وضعیت بسته پستی خود با خبر گردند. خاطر نشان می گردد، دبیرخانه کنفرانس در صورت برگشت بسته های پستی بدلیل عدم پاسخگوئی در آدرس مقصد ، هیچگونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

به اطلاع کلیه داوران گرامی و اعضای هیئت علمی محترم می رساند، تاریخ گردهمائی داوران و هیئت علمی کنفرانس به 20 مرداد ماه موکول گردید.

بدینوسیله هیئت اجرائی کنفرانس های علمی أرگ مفتخر است اعلام نماید:

"کنفرانس های سالانه ملی مهندسی مکانیک و راهکارهای صنعتی" از مجموعه کنفرانس های مهندسی مرکز علمی پژوهشی أرگ مشهد که بعنوان قدیمی ترین کنفرانس این مجموعه به حساب آمده و چهارمین دوره آن در اردیبهشت ماه 1397 با موفقیت برگزار گردید، از دیدگاه مرجع محترم دانش (سیویلیکا) بعنوان "کنفرانس مهم" شناخته شد و در صفحه "تحلیل آماری کنفرانس های مهم ایران" در سایت سیویلیکا قرار گرفت.

خاطر نشان می گردد تا کنون مجموعه علمی پژوهشی أرگ مشهد مفتخر به برگزاری موفقیت آمیز 13 دوره کنفرانس های مهندسی و علوم پایه گردیده است.

مهندس بهروز باقرزاده

دبیر اجرائی کنفرانس های علمی أرگ

دوم مردادماه یک هزار و سیصد و نود و هفت

از کلیه شرکت کنندگانی که مقاله آن ها ثبت نهایی شده است (پرداخت هزینه انجام شده است) درخواست می گردد با مراجعه به پروفایل خود، از قسمت ویرایش اطلاعات کاربر، صحت آدرس پستی موجود در پروفایل خود را بررسی فرمایند. با توجه به آنکه مجموعه کنفرانس های پیش رو بصورت غیرحضوری خواهد بود، لذا در تاریخ 6 مردادماه، بسته همایش به آدرس پستی موجود در پروفایل هر شرکت کننده ارسال خواهد شد و دبیرخانه کنفرانس مسئولیت عواقب ناشی از هر گونه ایراد در آدرس پستی را نخواهد پذیرفت.

به اطلاع آندسته از محققینی که مقاله آن ها نیاز به ویرایش دارد می رساند، جهت ویرایش آندسته از مقالاتی که ثبت نهایی شده اند (هزینه ثبت نام واریز شده است) می توانید فایل مقاله ویرایش شده را حداکثر تا پایان روز سی ام تیرماه به ایمیل دبیرخانه ارسال فرمائید. لازم به ذکر است فایل متن اصلی و چکیده مقاله می بایست هر دو ارسال شوند و مقاله ارسال شده حتما می بایست از ایمیل ذکر شده در پروفایل نویسنده مقاله به ایمیل دبیرخانه ارسال گردد.
 

محققینی که مقاله آن ها پذیرش نهایی شده است (تایید داور) می بایست با مراجعه به پروفایل خود و بخش فاکتورها، نسبت به پرداخت اینترنتی فاکتور صادر شده اقدام فرمایند. پس از واریز هزینه ثبت نام، وضعیت مقاله به حالت "تایید و پرداخت شده" تغییر خواهد کرد که به منزله ثبت مقاله در لیست نهایی کنفرانس می باشد. آخرین مهلت ثبت نهایی مقالات 28 تیرماه می باشند. عدم ثبت نهایی مقاله به منزله انصراف از کنفرانس خواهد بود.

به اطلاع محققین و پژوهشگران گرامی میرساند،

بنابر اعلام دبیر کمیته اجرائی، مهلت ارسال مقالات تا پایان روز 23 تیر ماه (ساعت 12 شب) تمدید شد. این مهلت تمدید نخواهد شد.

به اطلاع محققین و شرکت کنندگان گرامی می رساند:

نحوه آدرس دهی مقالات (اطلاعات آدرس نویسندگان مقاله یا affiliaiton ) خصوصا برای آندسته از دانشجویان تحصیلات تکمیلی که می خواهند بدینوسیله نمره مربوط به مقاله جهت فارغ التحصیلی را دریافت نمایند، می بایست بر اساس استاندارد دانشگاه محل تحصیل باشد. خاطر نشان می گردد نحوه آدرس دهی در هر دانشگاه خاص همان دانشگاه بوده که می بایست نمونه آدرس دهی از سایت معاونت پژوهشی همان دانشگاه دریافت شود. چنانچه کوچکترین تفاوتی بین نوع آدرس دهی با آنچه که در معاونت پژوهشی دانشگاه در نظر گرفته شده وجود داشته باشد، دانشگاه می تواند از اختصاص دادن نمره خودداری نماید و طبعا مسئولیت آن بر عهده شخص دانشجو می باشد.

کنفرانس پیش رو به صورت غیر حضوری بوده و نتایج داوری مقالات پس از ارسال، حداکثر طی یک هفته از طریق پروفایل ثبت نام کننده اعلام می گردد و در صورت پذیرش، مقاله وارد لیست کنفرانس می شود. بسته کامل همایش شامل لوح کنفرانس، کتابچه خلاصه مقالات، سی دی کامل مقالات، گواهینامه پذیرش و ارائه مقاله که نمونه آن در ادامه آمده است و هدایای کنفرانس، در روز پایانی کنفرانس (6 مردادماه) به آدرس پستی هر شرکت کننده ارسال خواهد شد. لذا از کلیه شرکت کنندگان گرامی درخواست می گردد در ورود آدرس پستی دقیق خود در زمان تشکیل پروفایل دقت نمایند.

جهت ثبت نام اولیه هیچگونه هزینه ای دریافت نخواهد شد. پس از پذیرش نهایی مقالات، هر شرکت کننده از طریق پروفایل خود بصورت اینترنتی امکان ثبت نام نهایی در کنفرانس را جهت دریافت بسته کنفرانس خواهد داشت.

با اعلام رسمی هیئت مدیره مرکز علمی آموزشی و پژوهشی أرگ

آغاز به کار و پذیرش مقالات در "نخستین کنفرانس سالانه ملی ریاضیات و فیزیک ایران"از تاریخ 10 خردادماه 1397 با همکاری اعضای هیئت علمی 21 دانشگاه معتبر سراسر کشور و حمایت مراجع کنفرانس ایران "سیویلیکا" و "ایران داک" اعلام می گردد. تاریخ روز پایانی کنفرانس 6 مردادماه 1397 خواهد بود.

اسامی مسئولین کنفرانس به شرح ذیل اعلام می گردد:

ریاست کنفرانس:

دکتر امیررضا گل کاریان

دبیر هیئت اجرائی کنفرانس:

مهندس بهروز باقرزاده

آدرس : مشهد - بلوار امامت - امامت 31- پلاک 84.1 - طبقه سوم - دفتر مرکزی موسسه علمی آموزشی و پژوهشی أرگ

تلفن دبیرخانه (ساعات پاسخگویی 14-10): 36108748 - 051

پست الکترونیک: Info@argconf.ir