پنجمین کنفرانس سالانه ملی مهندسی مکانیک، صنایع و هوافضا ایران
راهنمای ثبت نام

محققین و دانشجویان گرامی می توانند پس از ایجاد پروفایل شخصی در سایت کنفرانس و مطالعه دقیق بخش های درباره همایش، راهنمای ثبت نام و راهنمای نوشتن مقاله نسبت به ارسال مقالات خود از طریق بخش ثبت نام و ارسال مقاله اقدام نمایند.

مقالات ارسالی می توانند به زبان های فارسی و یا انگلیسی ارسال گردند. نام هر محقق چه به عنوان نویسنده اول و چه به عنوان همکار نمی تواند در بیش از سه مقاله تکرار گردد. لذا از محققین گرامی تقاضا می گردد جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکلات ناخواسته نسبت به رعایت این موضوع دقت نمایند.

خاطر نشان می گردد که کنفرانس مذکور به صورت غیرحضوری بوده (به کلیه شرکت کنندگان گواهینامه پذیرش و ارائه مقاله اعطاء خواهد شد) و بسته کامل همایش به همراه گواهینامه پذیرش و ارائه مقاله، کتابچه و CD مقالات در روز پایانی کنفرانس ( 26 آبان ماه 1397 ) به آدرس پستی هر شرکت کننده ارسال می گردد.

شرکت کنندگان محترم می بایست در بازه زمانی تعیین شده مقالات کامل خود را از طریق سایت دبیرخانه ارسال نمایند. نتایج داوری مقالات در بازه حداکثر یک هفته پس از ارسال هر مقاله اعلام خواهد شد و شرکت کنندگان محترم می توانند نسبت به ثبت نام نهایی مقالات و واریز وجه اینترنتی کنفرانس از طریق سایت دبیرخانه اقدام فرمایند. آندسته ازمقالاتی که تا پایان تاریخ تعیین شده ثبت نام نهایی، اقدام به ثبت نام نهایی نکرده باشند از لیست مقالات کنفرانس حذف خواهند شد.

هزینه ثبت نام نهایی مقاله اول 155.000 تومان مقاله دوم 115.000 تومان و مقاله سوم 75.000 تومان خواهد بود. هزینه پرداختی برای هر مقاله، شامل هزینه داوری مقاله، دریافت بسته کامل کنفرانس همراه با کتابچه و CD مقالات کنفرانس، گواهینامه پذیرش مقاله در کنفرانس  و هزینه پستی ارسال بسته به آدرس پستی ارسال کننده مقالات می باشد. همچنین محققین گرامی در هنگام ثبت نام نهایی می توانند از قسمت درخواست بسته اضافی همایش، هر تعداد بسته اضافی همایش (هزینه هر بسته کامل 50.000 تومان) را برای هر تعداد نفرات اضافی سفارش دهند.

همچنین در روز پایانی کنفرانس، سه مقاله برتر از دید هیئت داوران کنفرانس در سایت کنفرانس معرفی شده و حق تشویقی نقدی پنج میلیون ریالی به حساب ارسال کننده مقاله واریز خواهد شد.

محققین گرامی پس از ثبت نام نهایی می توانند در صورت نیاز مقاله به ویرایش، در بازه زمانی تعیین شده، مقاله ویرایش شده را به ایمیل دبیرخانه ارسال فرمایند.

در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوال با شماره تماس های زیر در بازه زمانی 11 الی 14 روز های غیر تعطیل تماس حاصل فرمایید:

شماره پاسخگویی دبیرخانه: 36108748-051

ایمیل دبیرخانه: Info@argconf.ir

آدرس : مشهد - بلوار امامت - امامت 21- پلاک 84.1 - طبقه سوم - دفتر مرکزی موسسه علمی آموزشی و پژوهشی أرگ

تلفن دبیرخانه (ساعات پاسخگویی 14-11): 36108748 - 051

پست الکترونیک: Info@argconf.ir